Żyła się hajta, biedak :)

Opis forum


#16 2009-03-16 21:47:10

Tomek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Koszty

Hehe, pijaki pierniczone :] A absinth musi kurka byc. Polatamy z zielona wrozka

Offline

 

#17 2009-03-17 12:56:35

raf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Koszty

1 uczestnik x 1litr wodki i 15 browarow + 30 zl na zarcie i cos na ta dupeczkej,ak kazdy da 20-30 zl to ja z Klodzka podwioza
(zestaw na dwa dni) co o tym myslicie?

Offline

 

#18 2009-03-17 13:31:14

Viro

Użytkownik

Skąd: Międzygórze przecież
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Koszty

Trzeba będzie jeszcze ustalić czy każdy wiezie alk z sobą czy robimy jakąś zrzutę i kupujemy hurtowo
A bolesna prawda jest taka, że którąkolwiek opcję wybierzemy to i tak zabraknie

Offline

 

#19 2009-03-17 13:32:36

Tomek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Koszty

No mi pasuje, tak mniej wiecej trzeba to szacowac. Ale jak znam zycie, to w sobote i tak trzeba bedzie kogos znalezc, aby poszedl i dokupil sprzetu nieco

Offline

 

#20 2009-03-17 13:37:35

cybermar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Koszty

Viro napisał:

Trzeba będzie jeszcze ustalić czy każdy wiezie alk z sobą czy robimy jakąś zrzutę i kupujemy hurtowo
A bolesna prawda jest taka, że którąkolwiek opcję wybierzemy to i tak zabraknie

Chyba każdy przyniesie odpowiadnią dla siebie dawkę + jakaś wieksza rezerwa . Troche tego bedzie a jakby zrobić zrzute to raz ze każdy ma swoje upodobania a dwa ze ktoś to musi na górę wciągnąć:) a jak się rozłoży po ludziach będzie łatwiej zaopatrzenie dostarczyć:)

Offline

 

#21 2009-03-17 19:42:24

GAL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Koszty

Czyli co? Przywozimy własną wódencję?
Dodatkowo i tak bym porpsił o 70 konną flashkę absintha z piołunem (ostatnią taką dorwałem!) sianko oczywiście oddam ...
Kto się zaoferuje?

Offline

 

#22 2009-03-17 21:13:28

Viro

Użytkownik

Skąd: Międzygórze przecież
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Koszty

cybermar napisał:

Viro napisał:

Trzeba będzie jeszcze ustalić czy każdy wiezie alk z sobą czy robimy jakąś zrzutę i kupujemy hurtowo
A bolesna prawda jest taka, że którąkolwiek opcję wybierzemy to i tak zabraknie

Chyba każdy przyniesie odpowiadnią dla siebie dawkę + jakaś wieksza rezerwa . Troche tego bedzie a jakby zrobić zrzute to raz ze każdy ma swoje upodobania a dwa ze ktoś to musi na górę wciągnąć:) a jak się rozłoży po ludziach będzie łatwiej zaopatrzenie dostarczyć:)

Na górę się wwiezie

GAL napisał:

Czyli co? Przywozimy własną wódencję?
Dodatkowo i tak bym porpsił o 70 konną flashkę absintha z piołunem (ostatnią taką dorwałem!) sianko oczywiście oddam ...
Kto się zaoferuje?

70 konną się załatwi czy z piołunem to wątpię

Pozdro

Offline

 

#23 2009-03-18 12:57:24

nogaj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: Koszty

Siema!!!Panowie!!!pozwólcie, że coś zaproponuje od siebie;) jak dobrze pamiętacie mieszkam w Kudowie Zdrój, bardzo blisko Czech!!!!co mam na myśli? a mianowicie  zakupy związane z alkoholem mogę zrobić w Nachodzie!!! Poproszę tylko listę zakupu i załatwione!!!

Offline

 

#24 2009-03-18 17:21:08

PrzemoL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Koszty

Witam!
Co do piwka od braci Czechów to jest to pyszny pomysł, natomiast co do absyntu to jak dla osób się ze mną "bawiących" ma jedną zaletę, jestem po tym bardzo spokojny i leżę sobie grzecznie pod jakimś stołem, natomiast następny dzień to lepiej nie podchodzić
Żarcie jakieś musi być to oczywiste, a koszty wiadomo dzielimy.

Z białych wódek to ostatnio się rozsmakowałem w Żołądkowej Gorzkiej Białej DeLuxe, nazwa przydługawa, ale wódzia dobra (dla nie wtajemniczonych jest to klasyczna biała, nie żadna odbarwiana Żołądkowa Gorzka).

Na pewno ze sobą wezmę STROH`a 80 mocnych koni

Offline

 

#25 2009-03-19 18:30:26

Tomek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Koszty

Stroh Rulezzz! Znam z legend. Lesiu, nie zapomnij o mnie przy tej legendzie

Offline

 

#26 2009-03-22 10:55:01

GAL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Koszty

Nogaj, zakup dla mnie w takim bądź razie 0,7L abstintha 70cio konnego ok? Co do piwa czy wódy na kawalerskim jeszcze się zastanawiam (chociażby po wczorajszym ) ... z góry dzięki ...

Offline

 

#27 2009-03-26 18:30:27

filipor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Koszty

a mnie dzisiaj na kielbaske z grilla naszla ochota. ja jeszcze sezonu grilowego nei zaczalem. jakie sa szanse na pogode na grila?

to z kosztami nic nie ustalilismy? ogolnie chyba nic nie ustalilismy hehe
skonczy sie tak ze kazdy wezmie cos innego, wszytsko sie zmiesza i bedzie mega rzyganie

Offline

 

#28 2009-03-26 19:09:59

Tomek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Koszty

Na poczatku przyszlego tygodnia jedziemy z Virem po wodke (Przemek proponowal Zoladkowa, ja ta idee popieram, do tego Absinth, moze zoladkowa normalna tez sie przyda na jakies wycieczki po gorach ew. bo noszenie zapojki jest fe). Jedzenie kupimy pod koniec tygodnia raczej (sroda/czwartek), aby przetrwalo, wszak zarlo lepiej by miec swieze.

Kupimy dobre smakolyki, nie ma co sie przejmowac. Ew. bedziemy zbiegac do Miedzygorza po dodatkowe zaopatrzenie...

A co do grilla, to na Kasprowym sa ponad trzy metry sniegu, a jako, ze M-rze nie jest gorsze, to snieg jeszcze jest. Tu macie pogode: http://pogoda.onet.pl/1,264,38,,,miedzy … asto.html.

Tak sie tylko zastanawiam czy my kurwa przy takiej pogodzie dojedziemy pod sama Stodole. Musze jutro zadzwonic do Pani Helenki (czyt. opiekunki lokalu) i sie o to spytac...

A rzygac i tak bedziemy, nie ma lekko ;]

Offline

 

#29 2009-03-26 19:23:34

filipor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Koszty

ale czytsa zoladkowa tez! ja sie przepilem ta kolorowa i chcialbym zeby jakies rozsadne proporcje byly. zarzadzil bys zrzute powiedzial po ile przelewy na konto zrobimy i bedzie

Offline

 

#30 2009-03-29 23:28:03

krystus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Koszty

Witam wszystkich alkoholików tego forum! W końcu żem się zarejestrował. Co do wódeczki baaaardzo rozsądnie by było zakupić po 1 litr BIAŁEJ wódy na uczestnika, koniecznie jeden rodzaj np. SOPLICA i wtedy większość ludzi (tak myślę) będzie zadowolniona. Wszystkich zadowolić - wiadomo - nie da rady. Ewentualnie rzucić hasło: "SOPLICA litr" i każdy wchodzi do stodoły z wódeczką w ręku. Najgorsze wyjście z możliwych to takie, w którym każdy przychodzi ze swoją ulubioną wódeczką. I tak sam jej nie wychleje przecież a żyganko bedzie ojojojojoj bedzie, bedzie. Trza się zdecydować! O czeskiej wódce lepiej zapomnijmy... PLIS! A browarek to proponuję ŻUBERKA lub LECH lub TYSKIE. Czeskie niezbyt smaczne. Ale jak lubita... Tak więc wódka, biała, jeden rodzaj,zrzuta lub każdy po flaszce. Wydaje mi się najlepsze rozwiązanie.Zegar tyka.... pozdro!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoarena.pun.pl www.f1polskaliga.pun.pl www.narutozkonoha-gakure.pun.pl www.cs-headshot.pun.pl www.fiatteampoland.pun.pl