Żyła się hajta, biedak :)

Opis forum


  • Index
  •  » Kawalerski
  •  » Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

#16 2009-03-23 19:38:33

Viro

Użytkownik

Skąd: Międzygórze przecież
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

nogaj napisał:

Witam!!! pecha to chyba zawsze"13"przynosiła!!!!do zobaczyska mordy!!!!

ja i tak będę upierał się przy siedemnastce
samo zuo

Offline

 

#17 2009-03-23 19:54:58

Tomek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

Uja! Pecha przynosza zakonnice i brzydkie kobiety

Offline

 

#18 2009-03-24 17:33:21

Viro

Użytkownik

Skąd: Międzygórze przecież
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

Tomek napisał:

Uja! Pecha przynosza zakonnice i brzydkie kobiety

czyli często 2 w 1

Offline

 

#19 2009-03-25 16:42:35

PrzemoL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

No to pisze szczegóły na temat przywozu z Wro. Jest to któryś z uczestników spotkania, nie znam imienia:D, przylatuje z Anglii około 21 w piątek i chodziło by o dostarczenie go do Międzygórza. Ja próbuję coś wykołować, jakiegoś drivera, ale albo pada odpowiedź zbyt wygórowana finansowo, albo, że gdyby chodziło o mnie to tak, ale jak o kogoś kogo nie znasz to się nie chce.
Jest opcja, że komuś pożyczę moje auto, ale kierowca musi być zaufany i tu kolejny problem - jeden imprezuje we wro w tym czasie, a drugi pracuje

Offline

 

#20 2009-03-27 09:42:12

StaszekP

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

PrzemoL napisał:

No to pisze szczegóły na temat przywozu z Wro. Jest to któryś z uczestników spotkania, nie znam imienia:D, przylatuje z Anglii około 21 w piątek i chodziło by o dostarczenie go do Międzygórza. Ja próbuję coś wykołować, jakiegoś drivera, ale albo pada odpowiedź zbyt wygórowana finansowo, albo, że gdyby chodziło o mnie to tak, ale jak o kogoś kogo nie znasz to się nie chce.
Jest opcja, że komuś pożyczę moje auto, ale kierowca musi być zaufany i tu kolejny problem - jeden imprezuje we wro w tym czasie, a drugi pracuje

No i się sprawa rozwiązuje. Ja go spokojnie mogę odebrać i do Międzygórza dostarczymy się moim wozidlem.
Daway imię, nazwisko, nr kom, kolor kurtki i browca na drogę ;-) (oczywiście dla niego, dla mnie ew. małego - trza być trzeźwym za kierą).

Mój tel. to +48694319852. Staszek Piątek.

Offline

 

#21 2009-03-27 10:28:20

Tomek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

Witojcie!
Staszek, wyslalem Mackowi sms z info, zeby sie z Toba skontaktowal, tudziez sie ujawnil. Thx.

Dodatkowe info. Dolaczy do nas jeszcze jeden kolega. Co prawda Lukasz moze nie znac Wojtka, ale dobry z niego chlopak i wypic lubi, a za kolniez, co najwazniejsze, nie wylewa. Akurat przylatuje z British Islands i trzebaby sie spotkac, a to okazja niezastapiona.

Offline

 

#22 2009-03-27 16:02:48

Gazoor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

Mialem sie odezwac wczesniej (sorki - ujawnic jak to Touder ujal) ale jestem z lekka zaj... powiedzmy zajety i cholernie malo czasu mam na ganianie po internecie;)

Problem jest. Zyla podal Tomkowi zle info. Bo ja przylatuje w sobote, a z uwagi na to ze linie lotnicze maja klientow w d... zmienili godziny lotow i zamiast byc w sobote o 16tej to jestem w sobote o 21ej we Wrocku. To jest glowny problem. Dlatego Staszku P. dzieki za dobre checi ale jakos nie sadze bys mnie odebral w sobote, bo jedziesz do M-rza w piatek

Offline

 

#23 2009-03-27 16:17:31

Gazoor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

Swoją drogą może ktoś zna jakiegoś kamikaze ktory by chciał mnie w sobote przewieźć z lotniska do miejsca imprezy? jestem w stanie wypłacić do 250zł za tą drogę, aczkolwiek nie obraził bym się gdyby mniej było

Jakby co to dostępny jestem pod numerami: +48 500275732 (pod ten prosił bym nie dzwonic, bo ceny roamingu zabijają - wysłać sms'a a ja oddzwonię) tudzież +44 7748983362 - pod ten można i dzwonić i pisać

Pozdrawiam

Maciek

Offline

 

#24 2009-03-30 22:37:44

krystus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

no to ja też się piszę oczywiście na tą imprezę bezalkoholową     AVE!

Offline

 
  • Index
  •  » Kawalerski
  •  » Dzień dobry, mam na imie Zagłoba i jestem alkoholikiem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.f1polskaliga.pun.pl www.narutoarena.pun.pl www.cs-headshot.pun.pl www.fiatteampoland.pun.pl www.narutozkonoha-gakure.pun.pl