Żyła się hajta, biedak :)

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-04-02 20:01:40

Viro

Użytkownik

Skąd: Międzygórze przecież
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 20
Punktów :   

Szykujcie się

Witojcie!

Wrzucam fotki z transportu materiałów niebezpiecznych

Zaznaczam, ze to tylko część

http://img8.imageshack.us/img8/562/dsc00798w.jpg

http://img504.imageshack.us/img504/1387/dsc00799k.jpg


]:->

Offline

 

#2 2009-04-06 19:40:17

Tomek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Szykujcie się

hehe, auto za kazdym razem wygladalo hardcore'owo.

I po imprezce, ja przed chwila zwalilem sie do chaty, juz mniej rozjebany niz w niedziele. Bylo milo i mam nadzieje, ze kazdemu sie podobalo. Zyla gwalcacy pluszaka, Lesiu opalony na flage Monako, Pawelek schodzacy na czworaka z ogniska w strone murka, z ktorego musial spasc, ogorki pod Niemiecką Przyczepką, rozpalajacy towarzycho Gal, Filip oblewajacy wszystkich browarami, Viro, ktory wita wszystkich w piatek chodzac jak ping-pong od lozek do stolow, pocalunek Lesia z podloga i tak dalej i tak dalej, opowiadania na tydzien. Hehe, oj, bylo wesolo

Tak wiec, podsumowujac. Na imprezce pojawilo sie w sumie 15 osob (trzy tylko i az na sobote wieczor) i dzieki Wam za dotarcie! Niestety 14 osob (poczatkowa lista nieco puchla w trakcie), ktore brane byly pod uwage i wstepnie wyrazily chec nie dojechaly.

Na imprezke dotarli (hehe, same pijaki):
1     Przemek (Radny)
2     Filip
3     Olej (Waldek)
4     Virus
5     Nogaj
6     Huber
7     Gal
8     Paweł (Ledwy)
9     Piotras (Marcin)
10     Wrona (Marcin)
11     Kosa (Jarek)
12     Wieszczu (Tomek)
13     Staś
14     Żyła
15     Ja

Tak jak mowilem, szacowalem, ze bedzie 20 osob, niestety tyle nie dotarlo, a szkoda. W zwiazku z tym prosilem o doplate brakujacych pieniazkow i kazdy stwierdzil, ze nie ma problemu, wiec opisze Wam wydatki.

Podzielone one byly na kilka etapow:
- noclegi,
- zakupy w Biedzie,
- zakupy w Leclerku,
- kask piwny, itp.

W sumie bylo 288 browarow (a myslalem, ze 200, ale paragony mowia inaczej), 45 flaszek wodki, kielbasa, chleby i zapojka.

Ich suma wyniosla 2520 (jesli chcecie moge zeskanowac w robocie paragony). Wczesniej szacowalem, ze bedzie to 20*130=2600

Policzylem jak wygladalo to faktycznie z liczba osob, ktore dotarly(sume dzielilem przez 13,5, gdyz trzy osoby bylo tylko po dniu) i wychodzi po 186,66PLN na glowe. Koszty na glowe wzrosly dosc znacznie, ale mam nadzieje, ze nie bedzie to problemem, gdy je podzielimy na siebie, gdyz branie na siebie prawie osmiu stow boli mnie dosc mocno. Kolejnym razem kurka trzeba robic przedplaty, aby ludzie tak nie wystawiali grupy. Poniosa chociaz czesciowe konsekwencje wczesniejszego mowienia, ze beda, a faktycznego nie bycia (oczywiscie nie mam pretensji, ze cos sie pokomplikowalo w planach, ale jednak wczesniej, gdyz Zylka dzwonil i zapraszal, mowiono, ze beda na bank). Coz...

Nie smucac juz wiecej (a dosc glupio jest mi prosic o doplate, w koncu sam wszystko liczylem), poprosze Was o:
- osoby, ktore byly dwa dni ze 130 do 186,67zetów,
- osoby, które były dzień do 93,33peelenów.

Mam nadzieje, ze to nie duzy problem i ze nie wkurza Was to za bardzo.

Dodatkowo dzis rozmawialem z wlascicielka i faktycznie 400 zlotych, to koszt wstawienia nowej szyby. Dzieki za zrzute w niedziele rano.

I wracajac do milszych spraw, bardzo prosze Was o podsylanie zdjec na moj adres mailowy: tomaszmarcinkiewicz(tu wstawcie malpke)gmail(kropka)com Wiem, ze fotek nie ma duzo, ale zebralbym je wszystkie razem i rozeslal pozniej do wszystkich.


Dzieki za imprezke! Ekipka byla wyborowa!

Offline

 

#3 2009-04-07 17:50:25

filipor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Szykujcie się

a wrzuc numer konta bo nie pamietam gdzie go dawales

Offline

 

#4 2009-04-07 20:15:19

Tomek

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 29
Punktów :   

Re: Szykujcie się

94 1140 2004 0000 3102 3422 1224 psze Konopny Filipie

Offline

 

#5 2009-04-20 21:51:03

filipor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Szykujcie się

dzie fotki kuwa?!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.timik-wirtualny-swiat.pun.pl www.rip-sq.pun.pl www.rapforlife.pun.pl www.managereleven.pun.pl www.hardgaming.pun.pl